VIP гості

Дмитрієв Дмитро Валерійович Дмитрієв Дмитро Валерійович

У нас у гостях  Дмитрієв Дмитро Валерійович - доктор медичних наук, професор. Анестезіолог та дитячий анестезіолог, репрезентативний член Європейської асоціації дитячих анестезіологів від України 

Катілов Олександр Васильович Катілов Олександр Васильович

У нас у гостях Катілов Олександр Васильович - кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики дитячих захворювань Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Лікар високої кваліфікаціїї та величезного практичного досвіду. Лікар ніколи не припиняє вчитися та вдосконалюватися. Сам так і вважає Олександр Васильович та весь свій професійний шлях керується цією тезою.

Ліхачов Володимир Костянтинович Ліхачов Володимир Костянтинович

Наш гість - Ліхачов Володимир Костянтинович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2 ВДНЗУ «Української медичної стоматологічної академії» 

Мостовий Юрій Михайлович Мостовий Юрій Михайлович

Наш гість - доктор медичних наук, професор Мостовий Ю. М.

Автор понад 300 наукових праць, 25 монографій та винаходів. Він є одним із провідних фахівців сучасної вітчизняної пульмонології. 

Олександр Сергійович Гвоздик Олександр Сергійович Гвоздик

   На нашому сайті з'явилася сторінка VIP-гості. А в гостях у нас бувають не лише звичайні студенти, інтерни та лікарі, а й відомі люди зі світу медицини, зокрема автора підручників, посібників та монографій, доступних, звичайно ж, до продажу у нашому магазині. Але не лише зі світу медицини наші гості…

Кошик
Top