Мостовий Юрій Михайлович

  • 2350

Наш гість - доктор медичних наук, професор Мостовий Ю. М.

Автор понад 300 наукових праць, 25 монографій та винаходів. Він є одним із провідних фахівців сучасної вітчизняної пульмонології. Дослідження Мостового Ю. М. зосереджені на багатьох проблемах сучасної медицини, зокрема він створив приоритетні наукові напрямки щодо вивчення генетичних маркерів та соматотипових характеристик розповсюджених захворювань внутрішніх органів, методів діагностики та лікування синдрому гіперреактивності бронхів. Основними напрямками наукової діяльності є проблеми антибіотикорезистентності мікробних патогенів, хламідіоза органів дихання, психосоматичних розладів в клініці внутрішніх хвороб, тютюнопаління, фармакоекономічних та фармакоепідеміологічних досліджень у медицині.

Юрій Михайлович Мостовий є членом Європейського респіраторного товариства, учасником багатьох Європейських та Міжнародних конгресів, з'їздів та конференцій з питань пульмонології, фтизіатрії, мікробіології та внутрішньої патології, його обрано членом спеціалізованої вченої ради при Інституті фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Г. Яновського АМН України.

Під керівництвом професора Мостового Ю. М. у Вінниці проходять щорічні науково-практичні конференції "Актуальні проблеми терапії", що здобули визнання та стали справжньою школою для широкого кола лікарів різних регіонів нашої країни де практичні лікарі усіх спеціальностей мають змогу прослухати лекції відомих вітчизняних академіків, професорів, головних спеціалістів; науковців, фахівців.

 Відмітимо любов до спорту нашого гостя: Юрій Михайлович пристрасний вболівальник футбольної команди "Динамо — Київ", а сам спринтер і тенісист.

Великим захопленням в житті професора є література, в якій сам займає певне місце: він є автором близько 200 публікацій гумористичних оповідань.

Протягом ряду років Ю. М. Мостовий є автором книги

"Класифікації та сучасні стандарти лікування розповсюджених захворювань внутрішніх органів", яка вперше побачила світ у 1999 р. та, витримавши 25 (!) видань, стала однією з основних дієвих настільних видань, якими з дня в день користуються практичні лікарі нашої країни.

Останнє, 25-е, видання книги можна назвати 3 в 1, тому як об’єднує в собі три розділи, що раніше видавались окремими книгами: сучасні класифікації та стандарти лікування захворювань внутрішніх органів + Невідкладні стани в терапії + Аналізи: нормативні показники, трактування змін

https://medkniga.com.ua/23395-suchasni-klasifikatsiyi-ta-standarti-likuvannya-zahvoryuvan-vnutrishnih-organivnevidkladni-stani-v-terapiyianalizi-normativni-pokazniki-traktuvannya-zmin-25-vid/

Інші книги Мостового Ю.М. у нашому магазині:

Аускультація пам'яті: Спогади. Мостовий Ю.М.

https://medkniga.com.ua/16058-auskultatsiya-pamyati-spogadi/

Ендотелінова система у патогенезі захворювань внутрішніх органів. Мостовий Ю.М.

https://medkniga.com.ua/10689-endotelinova-sistema-u-patogenezi-zahvoryuvan-vnutrishnih-organiv/

 

►Якщо помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + ENTER
Кошик
Top