Новини

Дмитрієв Дмитро Валерійович Дмитрієв Дмитро Валерійович

У нас у гостях  Дмитрієв Дмитро Валерійович - доктор медичних наук, професор. Анестезіолог та дитячий анестезіолог, репрезентативний член Європейської асоціації дитячих анестезіологів від України 

1000 грн за вакцинацію можна з користю витратити у нашому магазині! 1000 грн за вакцинацію можна з користю витратити у нашому магазині!

1000 грн за вакцинацію, отримані на карту "е-підтримка", можна з користю витратити у нашому магазині!

Катілов Олександр Васильович Катілов Олександр Васильович

У нас у гостях Катілов Олександр Васильович - кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики дитячих захворювань Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Лікар високої кваліфікаціїї та величезного практичного досвіду. Лікар ніколи не припиняє вчитися та вдосконалюватися. Сам так і вважає Олександр Васильович та весь свій професійний шлях керується цією тезою.

Психологія наукової діяльності. Н. Ю. Волянюк, Г. В. Ложкін, А. Б. Колосов, Б. В. Андрійцев Психологія наукової діяльності. Н. Ю. Волянюк, Г. В. Ложкін, А. Б. Колосов, Б. В. Андрійцев

Найближчим часом очікуємо в асортименті нашого магазину монографію "Психологія наукової діяльності" Автори: Н. Ю. Волянюк, Г. В. Ложкін, А. Б. Колосов, Б. В. Андрійцев. 

 

Ліхачов Володимир Костянтинович Ліхачов Володимир Костянтинович

Наш гість - Ліхачов Володимир Костянтинович – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2 ВДНЗУ «Української медичної стоматологічної академії» 

Спеціальна пропозиція на книги Степаненка В.І. Спеціальна пропозиція на книги Степаненка В.І.

Спеціальна пропозиція на книги Степаненка В.І.

Дерматологія, венерологія. Підручник.

https://medkniga.com.ua/980-dermatologiya-venerologiya-pidruchnik/

 

Мостовий Юрій Михайлович Мостовий Юрій Михайлович

Наш гість - доктор медичних наук, професор Мостовий Ю. М.

Автор понад 300 наукових праць, 25 монографій та винаходів. Він є одним із провідних фахівців сучасної вітчизняної пульмонології. 

Тепер у нашому магазині 5 категорій товарів Тепер у нашому магазині 5 категорій товарів

Тепер у нашому магазині 5 категорій товарів

Розділ «Книги» включає понад 16000 найменувань, у тому числі: понад 14000 найменувань медичної, понад 1000 найменувань психологічної, понад 200 найменувань спортивної літератури, понад 100 книг з ветеринарії. 

 

Олександр Сергійович Гвоздик Олександр Сергійович Гвоздик

   На нашому сайті з'явилася сторінка VIP-гості. А в гостях у нас бувають не лише звичайні студенти, інтерни та лікарі, а й відомі люди зі світу медицини, зокрема автора підручників, посібників та монографій, доступних, звичайно ж, до продажу у нашому магазині. Але не лише зі світу медицини наші гості…

Кошик
Top