Олександр Сергійович Гвоздик

  • 1217

   На нашому сайті з'явилася сторінка «VIP-гості».

А в гостях у нас бувають не лише звичайні студенти, інтерни та лікарі, а й відомі люди зі світу медицини, зокрема автора підручників, посібників та монографій, доступних, звичайно ж, до продажу у нашому магазині.

Але не лише зі світу медицини наші гості…

Першим з наших відомих гостей раді представити Вашій увазі спортсмена, боксера-професіонала, просто приємну людину Олександра Гвоздика.

Досягнення Олександра у спорті більш ніж гідні:

непереможений український боксер-професіонал, який виступає у напівважкій ваговій категорії. Бронзовий призер Олімпійських ігор (2012), чемпіон Універсіади (2013). Чемпіон Північної Америки за двома версіями NABF Light Heavyweight Title та WBO NABO Light Heavyweight (2016). Заслужений майстер спорту України.

Олександр, попри існуючу про спортсменів серед обивателів думку, людина високо освічена (закінчив Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди та Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, юридичний факультет, ступінь Магістра), широко ерудований, поліглот (Олександр вільно володіє російською, українською, англійською та іспанською мовами).

Захоплення Олександра різноманітні: шахи, музика і, зокрема,

… книги!

Звичайно ж, книги про спорт та спортсменів, але не тільки! Психологія спорту, спортивне харчування, біохімія м'язової діяльності, методики тренувань – те, що зацікавило Олександра нашого асортименту.

Сашко – чудовий сім'янин, у нього троє дітей: Дмитро, Ганна та Михайло.

На фото Олександр зі старшим сином Дмитром та спортивним психологом Колосовим Андрієм Борисовичем.

17 березня 2018 року зустрівся з французом Мехді Амаром у бою за вакантний титул тимчасового чемпіона світу у напівважкій вазі за версією WBC. Поєдинок тривав усі 12 раундів. Гвоздик виграв за очками

Упевнені, що головні спортивні здобутки Сашка – попереду!

Робимо упевнений прогноз: вже у 2018 році Олександр стане повноважним чемпіоном світу серед професіоналів!

І, звичайно ж, ми завжди раді будемо бачити його у нас у гостях знову!

 

►Якщо помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + ENTER
Кошик
Top