Катілов Олександр Васильович

  • 1821

У нас у гостях  Катілов Олександр Васильович - кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики дитячих захворювань Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Лікар високої кваліфікаціїї та величезного практичного досвіду.

Лікар ніколи не припиняє вчитися та вдосконалюватися. Саме так вважає і Олександр Васильович та весь свій професійний шлях керується цією тезою. Окрім того, Катілов допомагає і іншим оволодівати вершинами досконалості у медицині, викладаючи на кафедрі, виступаючи з докладами на конференціях та конгресах, публікуючи власні наукові роботи у вигляді наукових статей, монографій та підручників, організовуючи конференції та конгреси, у тому числі й міжнародні.

Але Катілов не тільки Професіонал з великої літери, який викладає колегам-спеціалістам, він може розповізти про складне зрозуміло та просто непрофесіоналу.

Він і Людина з великої літери, яка вміє розуміти своїх маленьких пацієнтів на тонкому психологічному рівні, Людина, яка вміє співчувати.

У нас в магазині представлені такі роботи Олександра Васильовича:

https://medkniga.com.ua/25749-harchuvannya-ditej-pershih-rokiv-zhittya-0-23-misyatsiv-klinichna-nastanova/

https://medkniga.com.ua/24464-klinichne-obstezhennya-ditini-navchalnij-posibnik/

https://medkniga.com.ua/27144-pediatric-physical-examination-klinichne-obstezhennya-ditini-posibnik/

https://medkniga.com.ua/27201-infant-and-young-child-nutrition-0-23-months-recommendations-harchuvannya-ditej-pershih-rokiv-zhittya-0-23-misyatsiv-klinichna-nastanova/

https://medkniga.com.ua/15860-klinicheskoe-obsledovanie-rebenka-uchebnoe-posobie-dlya-studentov/

На усі книги Катілова Олександра Васильовича акційні ціни до кінця літа!

https://medkniga.com.ua/specials/

►Якщо помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + ENTER
Кошик
Top